PERMANENTKA DO TECHMANIE ZDARMA PRO VŠECHNY BUDOUCÍ PRVŇÁČKY V PLZNI A PLZEŇSKÉM KRAJI

Milí rodiče budoucích prvňáčků,

chtěli bychom vašim dětem usnadnit vstup do školního života a vyvolat v nich pozitivní vztah k vědě a vzdělání právě v tomto věku. Chceme, aby měly děti v regionu možnost navštěvovat Techmanii již od první třídy základní školy pravidelně a opakovaně, a proto jsme pro ně připravili permanentní vstupenku zdarma.

Permanentní vstupenky budou vystavovány v průběhu běžné otevírací doby, jejich platnost je ode dne vystavení do 31. 1. 2024.

Co musíte udělat pro to, abyste si mohli vyzvednout permanentku pro vašeho prvňáčka na recepci Techmania Science Center?

Budoucí prvňáček z Plzně nebo Plzeňského kraje

Jak postupovat před návštěvou Techmanie?
Rodiče budoucích prvňáčků z Plzeňského kraje vyplní Žádost o permanentní vstupenku pro prvňáky a spolu s ní přinesou na recepci Techmanie Rozhodnutí o přijetí do první třídy ZŠ na školní rok 2023/2024.

Budoucí prvňáčci z Plzně mají také možnost využít akce „Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma“ od PMDP. Spolu s Plzeňskou kartou - přívěskem obdrží prvňáčci zdarma ještě Bonusový balíček slev, který obsahuje kupón na permanentní vstupenku do Techmanie. Odstřihnutý kupón je třeba spolu s Plzeňskou kartou prvňáčka předložit na recepci Techmanie.

Kam se nahraje permanentní vstup do Techmanie?
Na recepci Techmanie  vystavíme budoucímu prvňáčkovi naši permanentní kartičku, případně vstup nahrajeme na Plzeňskou kartu prvňáčka.

Co nezapomenout s sebou pro zřízení permanentní vstupenky?
Vyplněnou žádost o permanentní vstupenku pro PRVŇÁKY (ke stažení ZDE)
Rozhodnutí o přijetí na ZŠ
Úsměv :)

nebo

Plzeňskou kartu prvňáčka
Odstřihnutý kupón