Domů > Archivováno: Pro školy > Často kladené otázky

Často kladené otázky

Musím rezervovat návštěvu školní skupiny i v případě, že mám zájem pouze o volnou prohlídku expozic?

  • Ano, školní skupiny je z organizačních důvodů nutno rezervovat předem (telefonicky na recepci, tel.: 734 283 922, nebo online na www.eshop.techmania.cz)

Je třeba zaplatit nějaký storno poplatek za žáky (studenty), kteří nepřijdou?

  • Přesné počty žáků (studentů) aktualizujeme v den příjezdu na recepci, rezervujte tedy nejvyšší možný počet žáků (studentů), se kterými chcete přijet. Storno poplatek nehradíte.

Mohu si objednat průvodce?

  • Prohlídka expozičních prostor probíhá samostatně, bez průvodce, v případě nejasností a dotazů se můžete obrátit na naše edutainery, kteří vám rádi poradí a vysvětlí vše potřebné.

Mohu si objednat vědeckou show?

  • Rezervace na konkrétní show nejsou bohužel možné. Jednotlivé show probíhají dle denního programu, který je uveden na našich stránkách. Show je součástí vstupenky do expozic a může se jí zúčastnit kdokoliv.

Kolik doprovodů může přijít se skupinou?

  • Na třídu počítáme se dvěma osobami doprovodu. Ale protože bez vás, pedagogů, by popularizace vědy neměla takový efekt, nabízíme vám možnost přijít do našeho science centra kdykoliv zdarma. Nabídka platí i pro soukromou návštěvu. Jako potvrzení o profesi můžete využít jakoukoliv průkazku pedagoga či donesený formulář, který naleznete ZDE.

Kolik času zabere návštěva science centra?

  • Na návštěvu science centra doporučujeme vyčlenit alespoň tři hodiny, v případě doprovodných programů (tematických blokových programů, filmů) je třeba počítat s delší dobou.

Je možné uhradit návštěvu fakturou?

  • Ano, je to možné, po předchozí domluvě. V případě zájmu informujte kolegyně na recepci (telefonicky na čísle 734 283 922 nebo e-mailem skoly(..)techmania.cz). Fakturu vystavujeme zpětně po návštěvě (na přesný počet žáků/studentů, se kterými jste přijeli) a zasíláme poštou.