Věda po setmění: atmosféra loňského Nočního léta

Jednou za rok pro návštěvníky připravujeme program, kdy světla potemní, známé expozice získají nový nádech a prostor, který přes den patří objevování, se na jeden večer promění v místo plné příběhů, zážitků a nečekaných setkání.

 

Minulý rok se návštěvníci vydali za tajemstvím noci, hvězdnou oblohou, nočními tvory i vědou, která po setmění působila snad ještě magičtěji než přes den. Nechyběly pokusy, pozorování, tvoření, speciální program v planetáriu ani velkolepý závěr pod širým nebem.

Letošní ročník se pomalu blíží a my zatím necháme jeho téma zahalené tajemstvím. Než ale prozradíme víc, pojďte se podívat, jak vypadalo Noční léto v minulém roce.

  

  

Těšíme se na vás na Nočním létě 21. 8. 2026 v Techmania Science Center.

Mohlo by Vás zajímat