Domů > Zvědavci – Informace k zápisu

Zvědavci – Informace k zápisu

Informace k zápisu do dětské skupiny Zvědavci

Přijímáme přihlášky:

Zápis na období Příjem přihlášek do Rozhodnutí o přijetí do
Letní prázdniny 2021 15. 6. 2021 18. 6. 2021
Školní rok 2021/2022 30. 7. 2021 6. 8. 2021

 

V případě volné kapacity v dětské skupině přijímáme přihlášky v průběhu celého roku. Pro ověření volné kapacity kontaktujte vedoucí dětské skupiny Zvědavci.

Kapacita dětské skupiny je 24 dětí. Přednost mají děti s pravidelnou docházkou (po-pá min 6 hodin denně).

Formulář přihlášky

Vyplněnou přihlášku, potvrzenou od lékaře, zašlete e-mailem (zvedavci@techmania.cz). Přihlášku je možné odevzdat i osobně (U Planetária 2969/1 v DS Zvědavci, v čase 9:00 - 15:00 hodin).

Kritéria pro přijetí:

  • Věk dítěte při zahájení docházky do DS minimálně 2 roky
  • Po celou dobu docházky dítěte do DS je alespoň jeden z rodičů ekonomicky aktivní (zaměstnanec, OSVČ, student, registrovaný na úřadu práce atd.)
  • Očkování dítěte dle platného očkovacího kalendáře

V případě dotazů k zápisu, provozu nebo v případě zájmu o individuální prohlídku prostor či osobní schůzku kontaktuje vedoucí dětské skupiny Zvědavci.

Potvrzení o přijetí nebo zamítnutí přihlášky bude zasláno e-mailem. Pokud e-mail neobdržíte, ihned kontaktujte vedoucí DS. S potvrzením o přijetí dítěte do DS zároveň obdržíte 2 dokumenty -monitorovací list a potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce. Odevzdání  těchto dvou Vámi vyplněných dokumentů je podmínkou pro uzavření smlouvy a přijetí dítěte do DS.