Domů > Otevíráme 2. 6. 2020

Otevíráme 2. 6. 2020

Vážení rodiče, partneři a příznivci Techmania Science Center.

Otevíráme od 2. června pro veřejnost expoziční prostory a 3D Planetárium. Přijďte prosím a podpořte nás svoji návštěvou. Upravili jsme každodenní provoz tak, aby docházelo k minimálnímu kontaktu mezi návštěvníky a na každého stále připadalo minimálně 20 m2 expoziční plochy.

Provoz jsme rozdělili na dva okruhy. Okruh Hlavní budovy s dvěma časy otevření a okruh 3D Planetária se třemi časy otevření. Každý okruh je přístupný vždy jen v příslušném čase. Po skončení času pro příslušný okruh, budou prostory vyklizeny a desinfikovány.

U vstupu instalujeme ve spolupráci se ZČU (NTC, FST, FZS) kameru s Termovizí, která upozorní naši recepci na zvýšenou teplotu přicházejícího návštěvníka, a nebo zaměstnance Techmanie. V případě zvýšené teploty některé osoby budeme tuto skutečnost s ní řešit. Kamera zároveň slouží jako první a nový exponát, který objasňuje princip termovize a jejího možného použití při indentifikaci nemocí. Bližší informace zde:
https://info.zcu.cz/clanek.jsp?id=2911

Restaurace v prostorách Techmania Science Center bude přístupná pouze těm, kteří jsou na prohlídce okruhu Hlavní budovy a těm, kteří skončili okruh v Planetáriu a chystají se na prohlídku okruhu v Hlavní budově.

Svoji návštěvu si prosím naplánujte zde:
https://eshop.techmania.cz/

Prosím, podpořte provoz Techmania Science Center:
a) Svojí návštěvou
https://eshop.techmania.cz/vstupenky-rezervace

b) Nákupem Permanentek pro sebe, své blízké, třídu, školu, zaměstnance
https://eshop.techmania.cz/permanentka/

c) Nákup členství v Techmania Klubu pro sebe, své blízké, třídu, školu, zaměstnance
https://eshop.techmania.cz/techmania-klub/

d) Finančním darem na účet číslo:  293386305/0300 pod Variabilním symbolem: 19 a zprávou pro příjemce: DAR pro provoz TSC

Děkujeme Vám za podporu a těšíme se na návštěvu.
Vlastimil Volák
Ředitel
Techmania Science Center