Skalpel, prosím!

Staň členem lékařského týmu a zachraňuj životy! Budeš muset zvládnout pět dní napínavého zkoumání v laboratořích, vyrábění léků i akčních zásahů v expozici TSC.

Děti si vyzkouší, co obnáší povolání lékaře, jak se hledá správná léčba v chemických a biologických laboratořích. Dozví se, jaké projevy má třeba infarkt a jak je možné mu předcházet. Vyzkouší si také první pomoc a ošetřovat zranění.

V průběhu celého tábora získají základní představu o tom, jak funguje lidské tělo, jeho imunita a jakým způsobem funguje lékařská věda. Budou k tomu používat všechno technické vybavení, které je v Techmanii k dispozici - expozice, laboratoře, dílny a mnoho dalšího.

Cena:

3000 Kč / dítě
v ceně je zahrnut program a 3x denně strava

Tábor probíhá od 8 do 16 hodin.

Termín:

25. 2. - 1. 3. 2019

Věk dětí:

7 - 12 let

 

Aktuální počet míst:
8

 

 

Kontakt

Potřebujete více informací? Rádi vám je poskytneme! Napište si o ně na adresu tabory@techmania.cz  nebo volejte +420 7737 209 243.

Jak se přihlásit

  • Přihláška nabývá platnosti v okamžiku připsání platby na účet. Platbu prosím provádějte až po našem vyzvání. Cena letního tábora je 3000,- Kč
  • V případě požadavku zařazení několika dětí do stejné skupinky, prosíme tuto informaci uvést v přihlášce do kolonky „Poznámka“ (př. Jan Novák by rád byl ve skupině s Annou Novákovou).

Storno podmínky

Pokud se váš malý táborník či tábornice nakonec nebude moci na výpravu za poznáním vydat, dejte nám to prosím vědět co nejdříve:

  • Odhlásíte-li dítě 3 – 1 den před začátkem programu, storno poplatek činí 100 % z ceny.
  • Odhlásíte-li dítě 4 – 7 dní před začátkem tábora, storno poplatek činí 50 % z ceny.
  • Odhlásíte-li dítě 8 a více dní před začátkem, storno poplatek činí 30 % z ceny.
  • V případě zajištění náhradníka z vaší strany storno poplatek neúčtujeme.