Domů > Letní soutěž s ČSOB: Filipův pohár

Letní soutěž s ČSOB: Filipův pohár

od 20.06.2022 do 31.08.2022

Ve spolupráci s ČSOB spouštíme letní online soutěž ve finanční gramotnosti Filipův pohár. Soutěž je určena pro děti starší 10 let a probíhá po celé ČR, vždy lokálně ve spolupráci s nejbližším science centrem. V každém z nich se hraje o iPAD a další zajímavé ceny. Jak se zapojit, čtěte v aktualitě níže.

 

Máme na letní prázdniny připravenou novou soutěž! Mohou se jí zúčastnit všichni žáci ZŠ, SŠ i gymnázií, kterým bude ke dni zahájení (20. 6.) 10 let a víc.

 

Filipův pohár: Online soutěž s aplikací Filip o ceny

  • Termín: od pondělí 20. června do konce prázdnin, tedy do neděle 31. srpna 2022
  • Ceny: ten nejlepší vyhraje iPad, a rozdáváme ceny i za 2. a 3. místo
  • Výherci: ceny získají ti 3 soutěžící, kteří v aplikaci nasbírají nejvíc zlaťáků (při stejném počtu rozhoduje čas jejich nasbírání, takže čím dřív, ...)
  • Vítězům předáme dané ceny v sobotu 17. září 2022, k ceně zároveň obdrží rodinné vstupné, aby mohli s rodinou navštívit expozici.

 

Jak soutěžit? Stačí jen 4 kroky!

Soutěží se v aplikaci ČSOB Filip. Stačí si ji stáhnout, vytvořit si účet, nezapomenout zadat svůj e-mail a vložit příslušný PIN vybraného science centra. Takže jak na to? Snadno.

PIN TECHMANIA do aplikace: 39637

Soutěž startuje již 20. června, tak o ní dětem určitě povězte, ať se v létě nenudí!

 

Soutěž ve spolupráci se Science centry

Soutěž Filipův pohár finanční gramotnosti vznikla i díky Asociaci českých science center. Centra každoročně navštíví více než 1,3 milionu lidí, z toho téměř 300 tisíc školáků. A kde je najdeš?

V případě jakýchkoli dotazů nám stačí napsat e-mail na podpora.filip@csob.cz.