Domů > Novinky > 2024 > Leden > Kosmická akademie

Kosmická akademie

Kosmická akademie

Baví vás vesmír, sociální sítě, objevování a zábava? Tak to jste ideálními kadety kosmické akademie! Přidejte se do půlročního výcviku plného konstruování, budování týmu, objevování vesmíru a nových přátelství.

Začínáme už v březnu! Abychom dokázali proniknout do tajů hvězd, planet, galaxie, mezigalaktického prostoru a družic, sháníme kadety, kteří při pomyšlení na vesmír hoří jako kometa. Základnou se jim stane naše planetárium a jejich kapitánem bude Lukáš Houška, na kterého také můžete směřovat vaše otázky lukas.houska@techmania.cz. Pravou rukou kapitána bude komandér Jakub Čmapula.

Pozor přijímáme pouze 12 kadetů ve věku 10 až 13 let.

 

Přihlášky do Kosmické akademie podávejte tady (registrace bude otevřena 24. ledna 2024): https://forms.gle/fS9PFL4yG5XbotRUA

 

Společně se s vašimi kadety sektáme během jedenácti setkání v tyto datumy (akademie bude probíhat vždy v úterý v čase od 15:30 do 17:00)

19. 3., 26. 3., 2. 4., 9. 4., 16. 4., 23. 4., 30. 4., 7. 5., 14. 5., 21. 5. a 28. 5., kdy proběhne závěrečná konference za účasti rodičů.

Kolik stojí členství v Kosmické akademii? 

Techmania považuje vzdělávání a podporu nadaných a zvídavých dětí za součást svého poslání. Proto bude Kosmická akademie pro 12 vybraných uchazečů zdarma.

Akademie bude probíhat také ve druhém pololetí. Účastnit se druhého pololetí budou moct jak ti, kteří absolvovali první část akademie, anebo úplně noví kadeti.

Kam po Kosmické akademii?

Kosmická akademie je součástí programu Techmania talent, který se snaží nabídnout ucelený systém péče pro nadané a zvídavé žáky a studenty. Pokud váš věk přesahuje 13 let, anebo jste již Kosmickou akademií prošli, tak můžete pokračovat v klubu Nadaných a přemýšlivých dětí, který je přístupný nadšeným mladým objevitelům od 11 do 15 let.