Domů > Novinky > 2024 > Leden > Kosmická akademie

Kosmická akademie

Kosmická akademie

Kosmická akademie  

Po úspěšných dvou výpravách se již brzy naše Kosmická akademie vydá na další misi, během které bude jejich hlavním úkolem výroba jedinečného skafandru, jenž obstojí i v těch nejnehostinnějších podmínkách. Opět bude zapotřebí spojit síly a týmovou prací se postavit nové vesmírné výzvě. Během tříměsíčního výcviku se připojíte ke starým i novým přátelům, se kterými společně překonáte překážky a odhalíte nová zákoutí vesmíru. O průběhu této epické cesty a úspěších nás budou kadeti informovat i skrze sociální sítě. 

Účast na předcházející misi není podmínkou a my přivítáme každého s nadšením pro vesmír. Kapitánem bude zkušený Lukáš Houška a jeho pravou rukou komandér Jakub Čampula. Základnu naleznou kadeti v 3D Planetáriu Techmania Science Center. Všechny zvídavé otázky mohou směřovat na svého budoucího kapitána (lukas.houska@techmania.cz) 

Pozor přijímáme pouze 12 kadetů ve věku 10 až 13 let. 

Termíny výcviku (vždy v úterý od 15:30 do 17:00):

1. 10, 8. 10., 16. 10., 22. 10., 29. 10., 5. 11., 12. 11., 19. 11., 26. 11., 3. 12. a 10. 12. (závěrečná konference za účasti rodičů)

Přihlášky do Kosmické akademie podávejte tady: https://forms.gle/fS9PFL4yG5XbotRUA 

(registrace bude otevřena od 20. června 2024) 

Co je kosmická akademie? 

Kosmická akademie je součástí programu Techmania talent, jež nabízí ucelený systém péče pro nadané a zvídavé žáky a studenty. V rámci tohoto dílčího programu je pozornost zaměřená na vesmír a moderní technologie  

Kolik stojí členství? 

Techmania považuje vzdělávání a podporu nadaných a zvídavých dětí za součást svého poslání, proto bude program pro 12 vybraných uchazečů zdarma. 

Kam po Kosmické akademii? 

Pokud věk zájemců přesahuje 13 let nebo již Kosmickou akademií absolvovali a nechtějí být součástí další výpravy, mohou následně pokračovat v klubu Nadaných a přemýšlivých dětí, který je otevřen nadšeným mladým objevitelům od 11 do 15 let.