Domů > Jarní příměstské tábory 2023

Jarní příměstské tábory 2023

Představuje vám příměstské tábory na jaro 2023.

Termíny a ceny všech táborů v prodeji naleznete na eshop.techmania.cz

 

Auta, lodě, roboti

V průběhu tábora se děti seznámí se základními druhy dopravních prostředků. Zkusí si postavit svůj kluzák a podrobí ho zkoumání v aerodynamickém tunelu. Zjistí, na jakých fyzikálních principech plují lodě na hladině a jak se ponorky orientují v oceánu. Zkusí si postavit vlastní raketu na různé druhy pohonu a také proniknou také do tajů robotiky.

Tábor je určen pro děti 1. až 3. třídy ZŠ.

Věda v barvách

Máš rád barvy, papír, nůžky, štětec, lepidlo? Rád tvoříš, miluješ svět fantazie a když začneš kreslit zapomeneš na svět? Tak právě pro Tebe je určen týden v Techmanii plný tvoření, malování, her a zkoumání světa výtvarnými prostředky. Projedeme se každý den částí expozice, necháme se inspirovat technikou i přírodou, budeme si vyprávět příběhy a užijeme si velké dobrodružství při jejich znázorňování. Naučíme skládat origami, necháme se unášet světem barev, užijeme si tvorbu z různých materiálů a domů si vedle zážitků odneseme i vlastní artefakty. Přijď poznat sám sebe a svět kolem nás prostřednictvím umění a vlastní tvorby.

Tábor je určen pro děti v předškolním ročníku MŠ. až 2. třídy ZŠ.

Užitečné informace

Maximální kapacita každého běhu tábora je 15 osob.

Začátek tábora 8:00 na recepci Techmania Science Center.

Konec tábora 16:00 na recepci Techmania Science Center.

Občerstvení zajištěno po celou dobu tábora včetně pitného režimu.

Program, jídelní lístek a potřebné dokumenty zašle vedoucí tábora minimálně týden před začátkem běhu tábora.

 

Závazná přihláška Vám přijde po objednání tábora, její přijetí Vám bude potvrzeno ze strany Techmania Science Center.

 

Kontakt

Potřebujete více informací? Rádi vám je poskytneme! Napište si o ně na adresu tabory@techmania.cz  nebo zavolejte na číslo +420 737 209 243.

Jak se přihlásit

Přihláška nabývá platnosti v okamžiku vyplnění závazné přihlášky. Tábor objednáte na našich stránkách Jarní příměstké tábory - E-shop Techmania
V případě požadavku zařazení několika dětí do stejné skupinky, prosíme tuto informaci uvést v přihlášce do kolonky „Poznámka“ (př. Jan Novák by rád byl ve skupině s Annou Novákovou).

Storno podmínky

Pokud se váš malý táborník či tábornice nakonec nebude moci na výpravu za poznáním vydat, dejte nám to prosím vědět co nejdříve.