Od 1. 5. do 31. 8. 2018

NAJDI I TY TEN SVŮJ!
Protože každý z nás je jedinečný.

Pomocí experimentů, logických úloh, psychomotorických testů nebo úkolů zaměřených na umění, smysl pro spravedlnost či zaujetí pro přírodu to půjde snadno.

Expozice je rozdělená do osmi stanovišť, která se zaměřují na jednotlivé druhy talentů propojených jedinečným QR kódem kódem, díky kterému na konci celé expozice v centrálním mozku lidstva zjistíte, jaký talent v sobě skrýváte.

Expozice je pro každého od 8 do 100 let. Úkoly v jednotlivých stanovištích jsou rozděleny podle věku návštěvníků, takže svůj talent zde naleznou jak děti, tak jejich rodiče nebo prarodiče a ještě se u toho skvěle pobaví.

Expozice je vhodná také pro školy. Dětem může pomoci najít směr, ve kterém jsou nadané, nebo naopak v čem mají rezervy a pomoci jim se na ně zaměřit.

Humanitní zaměření

Dokážeš se vcítit do životního příběhu ostatních lidí? Umíš pomáhat a víš jak na to? Možná jsi nová Matka Tereza.

Exaktní myšlení

Matematika, souvislosti, logické myšlení? Dokážeš spojovat věci do souvislostí? Je ti všechno hned jasné? Jsi nejspíš rozený vědec!

Zručnost

Umíš navlékat korálky rychleji než ostatní a každou práci lehce zvládneš? Možná je tohle tvůj Talent. Zjisti to!

Technické dispozice

Máš prostorovou představivost a pochopíš rychle jak věci fungují? Pokud ano, tak můžeš být slavný architekt nebo konstruktér.

Smysl pro spravedlnost

Dokážeš díky příběhu rozhodnout o tom, kdo spáchal zločin?  Možná budeš ten nejlepší soudce.

Fyzická zdatnost

Uběhneš dál a rychleji než ostatní? Máš sílu nebo mrštnost? Jde ti každý sport, na který sáhneš lehce?  Jsi rozený Talent!

Umělecké vlohy

Máš smysl pro kompozici? Jsi kreativní? Hudba, tanec nebo výtvarné umění? Jsi rozený Talent!

Zaujetí pro přírodu

Poznáš kdejakého brouka nebo ptáka a v lese jsi jako doma? Staň se ochráncem přírody nebo ošetřovatelem a budeš nejšťastnějším člověkem pod Sluncem!