Domů > Aktuálně > Příměstské tábory > Teorie velkého třesku

Teorie velkého třesku

Tábor je zaměřen na nejzásadnější okamžiky historie vesmíru. Každý den bude věnovaný jinému období a úkolem účastníků bude podílet se na tomto 13,8 miliardy let dlouhém dobrodružství, které prožijeme během pouhého týdne. V pondělí se zaměříme na události, které následovaly v prvních milionech let po Velkém třesku a na tvorbu prvních hvězd. Druhý den bude věnován vzniku naší Galaxie, Sluneční soustavy a také Země a Měsíce. Ve středu se budeme věnovat dávné historii planety Země a období dinosaurů. Čtvrtý den se zaměříme na historii lidstva do poloviny 20. století a poslední den se pustíme do objevování vesmíru. Nejdříve prožijeme souboj o vyslání prvního člověka na povrch Měsíce a poté se vydáme na dalekou cestu na Mars. Vydejte se s námi na cestu objevování tajemství vesmíru. Tábor je určen pro žáky druhého stupně ZŠ.

Cena:

3000 Kč / dítě
v ceně je zahrnut program a 3x denně strava

Tábor probíhá od 8 do 16 hodin.

Termíny:

2. 3. – 6. 3. 2020

 

Aktuální počet míst:

14

Kontakt

Potřebujete více informací? Rádi vám je poskytneme! Napište si o ně na adresu tabory@techmania.cz  nebo volejte +420 737 209 243.

Jak se přihlásit

  • Přihláška nabývá platnosti v okamžiku připsání platby na účet. Platbu prosím provádějte až po našem vyzvání. Cena jarního tábora je 3000,- Kč
  • V případě požadavku zařazení několika dětí do stejné skupinky, prosíme tuto informaci uvést v přihlášce do kolonky „Poznámka“ (př. Jan Novák by rád byl ve skupině s Annou Novákovou).

Storno podmínky

Pokud se váš malý táborník či tábornice nakonec nebude moci na výpravu za poznáním vydat, dejte nám to prosím vědět co nejdříve.
  • Odhlásíte-li dítě 3–1 den před začátkem programu, storno poplatek činí 100 % z ceny.
  • Odhlásíte-li dítě 4–7 dní před začátkem tábora, storno poplatek činí 50 % z ceny.
  • Odhlásíte-li dítě 8 a více dní před začátkem, storno poplatek činí 30 % z ceny.
  • V případě zajištění náhradníka z vaší strany storno poplatek neúčtujeme.