Domů > Letní příměstské tábory pro školní skupiny 2021

Letní příměstské tábory pro školní skupiny 2021

 

Vážení pedagogové, milí žáci!

Dovolujeme si Vám s radostí oznámit, že Techmania naplnila podmínky výzvy LETNÍ KEMPY 2021, vyhlášené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a získala dotaci na realizaci letních příměstských kempů pro všechny účastníky ZDARMA.

Zaměřením a cílem této výzvy je snížení nerovností v přístupu ke vzdělávání a podporu duševního zdraví u dětí, které byly v letošním školním roce poznamenány dopadem pandemie COVID-19.

Jsme velmi rádi, že Vám Techmania může tyto letní prázdniny nabídnout pestrou nabídku táborů, kde se určitě dozvíte mnoho zajímavých věcí, získáte a osvojíte si nové vědomosti, ale hlavně zažijete spousty skvělé, prázdninové zábavy se svými spolužáky nebo kamarády.

Letní příměstské kempy jsou určené pro žáky základních škol, 1. a 2. stupně a budou realizovány ve vybraných termínech od pondělí do pátku, od 8h – do 16h.

Udělená dotace umožňuje:

1.) Plně hradit pro žáky „táborné“ včetně zajištění celodenní stravy.

2.) Zajistit finanční odměnu pro pedagoga, který bude se svými žáky adaptační kemp v Techmanii realizovat.

Možné varianty výběru:

Kempy pro žáka/ jednotlivce

Techmania nabízí možnost individuálního přihlašování dle preferencí rodičů a dětí (MOŽNOSTI ZDE).

Kempy pro školní kolektivy s učitelem

Techmania nabízí možnost, kdy si učitel může se svou třídou nebo školním kroužkem zrealizovat v jejích prostorách příměstský kemp sám.

Pokud jako kantor máte o tuto možnost zájem, rádi Vám předem ukážeme prostory Techmanie a doporučíme Vám, jaký program můžete sám pro své žáky připravit.

Pokud byste ale raději preferoval již připravený program, tato možnost je tu také. Můžete si vybrat některý již předpřipravený tematický kemp, který budete se svými žáky absolvovat.

Navíc kolektivům čerstvých absolventů z řad prvňáčků anebo prvňáčků budoucích bude poskytnuta po ukončení adaptačního letního kempu permanentní vstupenka na celé první pololetí školního roku 2021/2022.

 

 

Více informací mohou získat školy u Veroniky Zavadilové na emailu tabory@techmania.cz nebo telefonu 734 283 922.