Home > Pracovní pozice > 2017 > Červen > Edutainer / práce o víkendech (M/Ž)

Edutainer / práce o víkendech (M/Ž)

Do našeho týmu hledáme kolegy/ně na pozici

EDUTAINER – PRÁCE O VÍKENDECH

Vhodná práce pro pedagogy formou brigády o víkendech.

Náplň práce ↓

Komunikace s návštěvníky science centra (2/3 času)
Demonstrace interaktivních exponátů a podávání fundovaných informací o expozicích
Spolupráce s kolegy v oddělení

Požadavky ↓

VŠ pedagogického směru / obor BIOLOGIE
Pedagogická praxe – výhodou
Příjemné vystupování
Komunikativní osoba
Časová flexibilita – PRÁCE JEN O VÍKENDECH (dle domluvy)
Ochota učit se novým věcem

Nabízíme ↓

Velmi pěkné pracovní prostředí
Zaručená práce na minimálně 15 víkendů v roce (dle osobní domluvy).
Odpovědnou a samostatnou práci
Práce na DPP (dlouhodobá spolupráce)
Předpokládané mzdové ohodnocení: 3 000 Kč čistého/pracovní víkend
Pracovní doba se mění v závislosti na otevírací době science centra.
Nástup na hlavní pracovní poměr od 1. 9. 2017

Své životopisy prosím zasílejte na email personalista(..)techmania.cz