Home > Aktuálně > Příměstské tábory > Témata letních příměstských táborů 2017

Témata letních příměstských táborů 2017

Kontakt

Potřebujete více informací? Rádi vám je poskytneme! Napište si o ně na adresu tabory(..)techmania.cz  nebo volejte +420 734 283 922.

Kolonizace Marsu

Opusťte Zemi, osídlete Mars! Již tradičně mohou děti strávit prázdniny v Techmania Science Center. Tentokrát bude naše táborová expedice směřovat na rudou planetu. Společně navštívíme laboratoře, expozice a planetárium, kde se během jednotlivých programů děti dozvědí o možnosti života na Marsu nebo třeba o historii a současném stavu zkoumání této planety. Získané poznatky využijí při dalších hrách a aktivitách.

 


Od kola až po raketu

Dokážeš trumfnout vynálezce Edisona? Staň se v rámci letního příměstského tábora v Techmania Science Center objevitelem a jdi po stopách největších vynálezů a objevů v historii lidstva. Již tradičně se mohou děti účastnit pětidenního dobrodružství plného her, bádání v laboratořích a soutěží v expozicích Techmanie. Společně navštívíme také 3D planetárium.

 


Astronomie

Zajímá tě obloha nad hlavou? Chceš si vyzkoušet práci s dalekohledem a uskutečnit astronomická pozorování? Speciální téma na letní prázdniny. Pro nadšené zájemce o astronomii je připravena práce s dalekohledem, astronomická pozorování např. Slunce. Naučíte se základním pozorováním a činnostem astronoma. Využijeme možností 3D planetária, projekce Science On a Sphere a laboratoří.